تبلیغات
کسب درآمد - سئوالات شما و پاسخ های ما
کسب درآمد
معرفی جدیدترین سایتهای کسب در آمد کلیکی باکس bux


- چگونه می تونیم در این سایت ثبت نام کنیم؟

شما برای ثبت نام نیاز دارید تا یکی از دوستانتان شما را به این بازی دعوت کند و  از طریق لینک ثبت نام وی ثبت نام کنید.

 -   آیا برای ثبت نام باید پولی به این سایت بپردازیم؟

خیر؛ این سایت از کاربران خود هیچ گونه پولی دریافت نمی کند.

 -   من چطور باید به نفر اول لیستم پول بدهم؟

شما باید پول را به شماره کارت نفر اول واریز (کارت به کارت) کنید. شماره کارت نفر اول لیستتون در قسمت بالای صفحه کاربری شما نوشته شده است.

 -  آیا می توان در این سایت با حساب بانکهای ایرانی هم کار کرد؟

بله. در هنگام ثبت نام باید روش "User Based" را انتخاب کنید. به این معنی که همه پرداخت ها به عهده خود کاربران و از طریق حساب بانکی شان است. 

 -  من چطور می توانم به نفر اول لیست اعتماد کنم؟

این سوال زیاد پرسیده می شود. اولاً هر شخصی در مقابل اسمش یک نظرسنجی به شکل ۵ ستاره دارد که داشتن ستاره های زیاد نشان دهنده رضایت کاربران قبلی از وی بوده است. ثانیاً چون هیچ دلیلی ندارد که نفر اول پرداخت شما رو رد کند؛ این کار منطقاً بدون مشکل پیش می رود. فقط برای اطمینان بیشتر می تونید پس از پرداختتون اون شخص رو با فرستادن یک ایمیل از پرداختتون مطلع کنید.

  آیا محدودیتی در تعداد افرادی که می توانیم به این بازی معرفی کنیم وجود دارد؟

خیر. شما کافیست حداقل ۶ نفر را به این بازی دعوت کنید. اما بیشتر از ۶ نفر را هم می توانید دعوت کنید.

 - اگر افرادی که از طریق من ثبت نام کرده اند نتوانند ۶ نفرشان را به بازی دعوت کنند؛ آیا من باز هم می توانم پول دریافت کنم؟

بله. شما تنها کافیست ۶ نفر را به این بازی معرفی و وارد کنید. دیگر مهم نیست این افراد چگونه فعالیت می کنند. شما باز هم پول دریافت خواهید کرد. مسلماً هر چه تعداد نفرات شما بیشتر باشد و بهتر بتوانند فعالیت کنند؛ شما هم به درآمد بیشتری می رسید.

 -  درآمد این سایت از کجاست؟

این سایت مثل سایتهای گوگل؛ فیس بوک و سایت های بزرگ دیگر از طریق نشان دادن بنرهای تبلیغاتی شرکتهای تبلیغ کننده پول می گیرد. به همین دلیل استفاده از خدمات آن رایگان است.

 - آیا محدودیتی در میزان درآمد وجود دارد؟

خیر. چون محدودیتی در تعداد افرادی که معرفی می کنید وجود ندارد؛ هیچ محدودیتی هم در میزان درآمد شما وجود ندارد. هر چه بیشتر تلاش کنید مسلماً بیشتر پول در می آورید.

 - اگر من به خانه (سطح) اول نرسم پولی دریافت نمی کنم؟

خیر. به همین دلیل است که در هنگام ثبت نام شما در سطح ششم قرار می گیرید. بدین صورت می توانید طی پشت سر گذاردن این ۶ سطح و با استفاده از اصل تصاعد؛ هنگامیکه به سطح ۱ می رسید از تعداد افراد بیشتری مبلغ ۵۰۰۰ تومان دریافت کنید. در صورتیکه اگر در سطوح بالاتر قرار می گرفتید تعداد افراد واریز کننده بسیار کمتر می شدند. پس باید با تعداد زیاد به سطح ۱ برسید تا درآمد خوبی نیز به دست آورید.

 شناسه پرداخت (بازیابی-ارجاع) چیست؟

در هنگام واریز (کارت به کارت کردن) پول از طریق دستگاههای ATM یا خود پرداز بانکها؛ رسیدی به شما تحویل داده می شود که بر روی آن کدی به عنوان شناسه پرداخت (بازیابی-ارجاع) وجود دارد

 

 

 

یکی از دوستان، به سایت Lead Advertisers ایمیل زده بود و سوالاتی را پرسیده بود که بلافاصله مسئولانLead Advertisers جواب داده بودند. متن این سوال و جواب ها را عینا می گذارم :

متن ایمیل و سوالات ما به Lead Advertisers:

 Dear Sir/Madam,

It seems that there is a problem in "Sign Up" process in your website which has not been solved since 2 days ago. Would you please let us know why it hasn’t been solved yet & also there are some questions which I want you to explain for me.

آقا/ خانم عزیز؛

به نظر می رسه مشکلی در بخش ثبت نام وب سایت شما به وجود اومده که با گذشت 2 روز کماکان این مشکل برطرف نشده. آیا ممکنه به ما اطلاع بدید که چرا این مشکل هنوز رفع نشده؟ همچنین سوالاتی وجود داره که ازتون می خوایم جواب اونا رو به ما اطلاع بدید.

1. If a person does not accept a new down line's payment which has been paid, how can we follow up the process in order to activate his/her referral link???

اگر شخصی پرداختهایی رو که بهش کارت به کارت شده تایید نکنه؛ ما چطور می تونیم اون پرداختها رو پیگیری کنیم تا لینک شخص پرداخت کننده فعال شه؟؟؟

2. Is it possible for a person to re-register him/herself by his/her own referral link in 2 levels (in order)???

آیا این امکان وجود داره که شخصی با لینک ثبت نام خودش تو سطح بعدی دوباره ثبت نام کنه (یعنی تو 2 تا سطح پشت سرهم)؟؟؟

3. Where is your main office? And in how many countries you have active members???

دفتر اصلی شما در کجاست؟ و در چند کشور دارای اعضای فعال هستید؟؟؟

4. Is there any security certificate for leadadvertisers.com in order to protect it from hackers or spams???

آیا سایت Lead Advertisers دارای گواهینامه های امنیتی به منظور حفاظت آن از هکرها می باشد؟؟؟

5. If, we in Iran want to introduce this biz to our friends abroad, how can we do it??? Because as you may know PayPal is not working with Iranian Members and in this way we will have 2 different Payment Method and it is not accepted.

چطور ما از داخل ایران می تونیم این بازی و کار را به دوستانمون در خارج از ایران معرفی کنیم؟؟؟ چون همونطور که احتمالاً می دونید سایت PayPal با کاربرای ایرانی کار نمی کنه. به همین دلیل ما 2 روش پرداختی خواهیم داشت که این هم از طرف شما پذیرفته نیست.

6. Is it possible for you to add some other E-Currency Exchangers such as Liberty Reserve or Perfect Money which are working with Iranian Members???

آیا این امکان برای شما وجود داره که بانکهای دیگه اینترنتی از قبیل لیبرتی ریزرو یا پرفکت مانی که با کاربرای ایرانی هم کار می کنن رو به سیستمتون اضافه کنید؟؟؟

We really believe that "We can make our dreams by Leadadvertisers.com", please do not leave us alone and support us as much as you can.

Many Thanks in advance,

Best Regards

ما واقعاً ایمان داریم که "به وسیله Lead Advertisers می تونیم به رویاهامون برسیم"؛ لطفاً ما رو در این راه تنها نگذارید و تا جاییکه می تونید ما رو حمایت کنید.

پیشاپیش با تشکر بسیار؛

با بهترین احترامات

و این هم متن پاسخ Lead Advertisers به سوالات ما:

   Hello ………,

Sorry for inconvenience, we couldn't answer to any questions during last 2 weeks because we were on the move to a new apartment in Florida. About your questions I present you with some answers:

با سلام آقای ................؛

با عرض پوزش به خاطر مشکلات پیش آمده؛ ما در طول 2 هفته گذشته قادر به پاسخگویی به هیچ ایمیلی نبودیم؛ چون در حال نقل انتقال به دفتر جدیدمان در شهر فلوریدا بودیم. در پاسخ به سوالات شما باید عرض کنم که:

1. The system is based on trust, if a person does not accept his real payments, then his rating would be downgraded. And it will lead to his account termination. When his account gets deleted from the server, all his declined payments would be accepted by our administrators.

سیستم کاری ما بر اساس اصل صداقت و اطمینان بنا شده است؛ اگر شخصی پرداختهای واقعی را که به وی واریز شده است را تایید نکند؛ از تعداد ستاره های وی در مقابل اسمش کم می شود و این امر می تواند موجب بسته شده حساب او و در نهایت حذف حساب شخصی او از سرور ما شود که در این صورت مدیریت سایت تمامی آن پرداختهای معوقه را تایید می کند.

2. Yes it's possible and legal.

بله؛ این کار ممکن و قانونی است.

3. Right now the department is located in Florida; we have active members in both America, Europe and Asia.

هم اکنون دفتر ما در شهر فلوریدای آمریکا می باشد. همچنین ما دارای اعضای فعالی از آمریکای شمالی و جنوبی؛ اروپا و آسیا می باشیم.

4. This question does not concern you, since we does not process credit cards directly on our website. We use secure PayPal or `user based` payment methods. Please note that your personal informations are highly secured with us.

این مطلب نباید باعث نگرانی شما باشد؛ چرا که ما در وب سایتمان مستقیماً با کارت های اعتباری شما کاری نداریم. همچنین ما از سیستم با امنیت PayPal برای تراکنش های بین المللی استفاده می کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی شما نیز در سرور ما با امنیت بسیار بالایی محافظت می شوند.

5. Yes it's doable, but you and all the members beneath you have to use the `user based` payment method as well.

بله؛ این کار قابل انجام است. ولی باید توجه داشته باشید که شما و تمامی افراد معرفی شده از سوی شما باید دارای روش پرداخت یکسانی باشند.

6. We are planning to do that.

ما در حال برنامه ریزی برای انجام چنین کاری هستیم.

With leadadvertisers, support is not just a slogan. It's a way of doing business.

Regards,

Leadadvertisers Team

در Lead Advertisers حمایت تنها یک شعار نیست. به اعتقاد ما این اصل انجام یک تجارت است.

با احترام فراوان؛

تیم مدیریت Lead Advertisers

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
+

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس